Náš nábytek, váš domov...

template pic 1 template pic 2 template pic 2 template pic 2 template pic 2

Kuchyně

 

Kuchyně na míru je ideální volbou pro každého. Ať již toužíte po účelné moderní kuchyni nebo dáváte přednost tradičnímu rustikálnímu stylu, Interiéry Jiřičný jsou zde právě pro Vás. Vyhovíme i těm nejnáročnějším požadavkům a vyrobíme vše od kuchyňské linky, přes kuchyňský nábytek až po kuchyňské dveře.

Rozhodli jste se pro kuchyň na míru?

Rozlučte se  s rozměrově nesedícím nábytkem, nevyužitým prostorem a nekvalitním zpracováním. A připravte se na kuchyň, z které nebudete chtít odejít. Vaše kuchařské umění plně vynikne, pokud budete pokrmy připravovat s radostí a chutí. Co více přispěje k pohodové atmosféře při vaření, než krásná, praktická a skvěle vybavená kuchyň?

Jaká je cesta k vámi vysněné kuchyni?

Nejprve Vás navštívíme u Vás doma, vyměříme prostor pro vaši novou kuchyň a probereme s Vámi, jakou máte představu o jejím stylu. Budeme potřebovat vědět, jestli preferujete moderní nebo rustikální styl, jaký Vám vyhovuje materiál a jaké vnitřní vybavení budete potřebovat (odpadkové koše, příborníky, atd.). Následně Vám vytvoříme 3D návrh kuchyně. Budou-li se vaše představy lišit od těch našich, bez problémů upravíme návrh k Vaší naprosté spokojenosti. Po schválení návrhu, cenové nabídky a dohodě termínu se pustíme do samotné realizace.

Nejenže Vám poradíme i s výběrem kuchyňských spotřebičů a doplňků, ale v přípúadě zájmu jsme schopni Vám je také dodat. Stejně tak Vám v případě potřeby při tvoření návrhu můžeme zajistit úpravu či instalaci rozvodů elektřiny, vody i plynu. Bez problémů také provedeme další stavební úpravy, jako jsou rekonstrukce bytového jádra, malování, kladení dlažeb i obkladů.

S jakými materiály při výrobě kuchyní pracujeme?

Běžně používáme materiál DTDL (laminovaná dřevotříska veškerých dekorů na trhu) a kování volíme dle náročnosti zákazníka. Veškeré hrany pak standardně polepujeme plastovou hranou ABS.

Kromě kuchyní u nás najdete také koupelnový nábytek, obývací pokoje i vestavěné skříně. Neváhejte a nahlédněte do naší fotogalerie, kde se můžete inspirovat.